سعید حسین زاده عضو هیئت مدیره تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در گفت وگو با سایت خبری اتاق تهران:

تاريخ 1395/05/11 ساعت 14:59

حسین زاده:حضور شرکت ها در نمایشگاه های خارجی هزینه زیادی بر تولیدکنندگان تحمیل می کندو دولت می تواند برای حمایت از صادرکنندگان در تامین هزینه های حضور شرکت ها در نمایشگاه ها منابعی را در نظر بگیرد.

 

نمایشگاه ایران‌تکس 2016 یک نمایشگاه تجاری جامع بین‌المللی در زمینه منسوجات و ماشین‌آلات و محصولات نساجی است که بیست و دومین دوره آن در شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

سعید حسین زاده عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان و تولید کنندگان پوشاک ایران درباره برگزاری بیست و دومین  نمایشگاه ایران تکس، صنعت نساجی و ماشین آلات و تجهیزات این صنعت گفت: اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران برگزارکننده بیست و دومین نمایشگاه ایران تکس است و از زمان اعلام فراخوان شرکت های خارجی تمایلشان را برای حضور در نمایشگاه اعلام کردند. شرکت هایی از ایتالیا، سوریه و ترکیه در بیست و دومین نمایشگاه ایران تکس حضور پیدا می کنند.

حسین زاده گفت: حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه های ایرانی فرصت مغتنمی است اما امیدواریم حرکت ها در این زمینه دو طرفه باشد و امکان حضور شرکت های ایرانی و عرصه تولیدات ایران در نمایشگاه های خارجی فراهم شود. حضور شرکت ها در نمایشگاه های خارجی هزینه زیادی بر تولیدکنندگان تحمیل می کند و دولت می تواند برای حمایت از صادرکنندگان در تامین هزینه های حضور شرکت ها در نمایشگاه ها منابعی را در نظر بگیرد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان و تولیدکنندگان پوشاک ایران گفت: نمایشگاه ایران تکس در شهریور ماه برگزار می شود و مشغول رایزنی برای اختصاص فضای بیشتر به نمایشگاه هستیم. اولویت در این زمینه به شرکت های ایرانی داده شده است و در وهله اول فضای بیشتری به تولیدکنندگان خودمان اختصاص خواهیم داد. این نمایشگاه بطور حتم در نوسازی و بازسازی ماشین آلات و تجهیزات صنعت نساجی اثر به سزایی خواهد شد و امیدواریم زمینه آشنایی تولیدکنندگان ایرانی را با دانش فنی و آخرین تکنولوژی های مورد استفاده در صنعت نساجی فراهم کند.

منبع : اخذ کارت بازرگانی و عضویت |دولت حضور شرکت های نساجی در نمایشگاه های خارجی را تسهیل کند
برچسب ها : نمایشگاه ,شرکت ,حضور ,نساجی ,خارجی ,تولیدکنندگان ,حضور شرکت ,حسین زاده ,پوشاک ایران ,نمایشگاه ایران ,هیئت مدیره ,دومین نمایشگاه ایران ,مدیره ات